Miary taśmowe
Miary taśmowe

Miary taśmowe

W naszym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers i Engelbert Strauss, posiadamy szeroką gamę narzędzi Hultafors. Narzędzia Hultafors są najtrwalszymi, dostępnymi na rynku narzędziami. Odzież robocza i ochronna Snickers oraz Engelbert Strauss, w połączeniu z narzędziami Hultafors, jest podstawowym wyposażeniem każdego profesjonalisty. Odwiedź nas w naszym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers, sprawdź sam trwałość i precyzję narzędzi Hultafors.

Stawiając na elastyczne miary taśmowe Hultafors, zdecydowanie powinniśmy zaopatrzyć się w miary taśmowe takie jak Hultafors długa taśma miernicza z włókna szklanego YF lub Hultafors długa taśma miernicza z włókna szklanego FI.

Jednymi z najbardziej uniwersalnych, dłuższych miar taśmowych dostępnych w naszej ofercie są Hultafors miara zwijana stalowa długa TRR i Hultafors miara zwijana stalowa długa CC. Krótszymi odpowiednikami są Hultafors miara zwijana stalowa krótka PFX, Hultafors miara zwijana stalowa krótka TK i Hultafors miara zwijana stalowa krótka UM.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 390103

Marka: Hultafors

Hultafors Miara zwijana stalowa długa CC (10m)

Taśma z wyjątkowym uchwytem obsługiwanym jedną ręką, który zapewnia optymalne użytkowanie taśmy niezależnie od rozmiaru obudowy. Biała, udaroodporna stalowa taśma, ze skalą naniesioną za pomocą bardzo dokładnego druku atramentowego. Zabezpieczona dodatkową przeźroczystą powłoką poliestrową, w obudowie wykonanej z udaroodpornego tworzywa ABS - praktycznie...

Cena 132 zł netto
(162,36 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku