Miary taśmowe
Miary taśmowe

Miary taśmowe

W naszym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers i Engelbert Strauss, posiadamy szeroką gamę narzędzi Hultafors. Narzędzia Hultafors są najtrwalszymi, dostępnymi na rynku narzędziami. Odzież robocza i ochronna Snickers oraz Engelbert Strauss, w połączeniu z narzędziami Hultafors, jest podstawowym wyposażeniem każdego profesjonalisty. Odwiedź nas w naszym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers, sprawdź sam trwałość i precyzję narzędzi Hultafors.

Stawiając na elastyczne miary taśmowe Hultafors, zdecydowanie powinniśmy zaopatrzyć się w miary taśmowe takie jak Hultafors długa taśma miernicza z włókna szklanego YF lub Hultafors długa taśma miernicza z włókna szklanego FI.

Jednymi z najbardziej uniwersalnych, dłuższych miar taśmowych dostępnych w naszej ofercie są Hultafors miara zwijana stalowa długa TRR i Hultafors miara zwijana stalowa długa CC. Krótszymi odpowiednikami są Hultafors miara zwijana stalowa krótka PFX, Hultafors miara zwijana stalowa krótka TK i Hultafors miara zwijana stalowa krótka UM.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 369003

Marka: Hultafors

Hultafors Miara zwijana stalowa krótka UM

Żółta, udaroodporna, stalowa taśma miernicza, ze skalą naniesioną za pomocą bardzo dokładnego druku atramentowego. Kompaktowa taśma z delikatnie zaokrągloną i dopasowaną do dłoni obudową, zapewniającą komfort użytkowania. Idealna zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do majsterkowania.

Cena 32 zł netto
(39,36 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku