Kątowniki
Kątowniki

Kątowniki

Do wykonywania oznaczeń, warto zaopatrzyć się w najtrwalsze i najbardziej precyzyjne kątowniki dostępne na rynku. Kątowniki Hultafors to gwarancja trwałości i precyzji.

Kątowniki o największej trwałości i precyzji takie jak Hultafors kątownik ciesielski i Hultafors kątownik budowlany PS świetnie sprawdzą się do oznaczania, a także będą przydatne przy cięciu płyt gipsowo-kartonowych. Najwygodniejszym kątownikiem  jest Kątownik nastawny QUATTRO Hultafors, który można złożyć i wsunąć do kieszeni spodni roboczych lub schować do pasa narzędziowego.

Najbardziej uniwersalnymi kątownikamiHultafors kątownik profesjonalny i Hultafors kątownik półprofesjonalny

Jeśli potrzebujemy w łatwy sposób skopiować i przenieść kąt to najlepszym wyborem jest Hultafors kątownik nastawny SMV lub Hultafors kątownik Combi.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 253510

Marka: Hultafors

Hultafors Kątownik budowlany PS

Kątownik budowlany nastawny, z podziałką milimetrową i stopniową, z możliwością ustawienia w czterech stałych pozycjach. Stopę i ramię można złożyć razem, co ułatwia przechowywanie i transport. Można także łatwo zamieniać jego układ z prawego na lewy. Podziałka w modelu PS jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić szybki odczyt i możliwość...

Cena 196 zł netto
(241,08 zł brutto)

Indeks: 257010

Marka: Hultafors

Hultafors Kątownik ciesielski

Oferowany kątownik jest wytrzymałym i wszechstronnym przyrządem na potrzeby każdego rzemieślnika. Jego solidny, aluminiowy korpus i krawędzie wykonane przy pomocy obrabiarki CNC gwarantują wysoką trwałość i dokładność. Przyrząd pozwala szybko i precyzyjnie oznaczać kąty 45° i 90°. Grubsza krawędź może bezpośrednio służyć za prowadnicę piły przy...

Cena 71 zł netto
(87,33 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku