Kątowniki
Kątowniki

Kątowniki

Do wykonywania oznaczeń, warto zaopatrzyć się w najtrwalsze i najbardziej precyzyjne kątowniki dostępne na rynku. Kątowniki Hultafors to gwarancja trwałości i precyzji.

Kątowniki o największej trwałości i precyzji takie jak Hultafors kątownik ciesielski i Hultafors kątownik budowlany PS świetnie sprawdzą się do oznaczania, a także będą przydatne przy cięciu płyt gipsowo-kartonowych. Najwygodniejszym kątownikiem  jest Kątownik nastawny QUATTRO Hultafors, który można złożyć i wsunąć do kieszeni spodni roboczych lub schować do pasa narzędziowego.

Najbardziej uniwersalnymi kątownikamiHultafors kątownik profesjonalny i Hultafors kątownik półprofesjonalny

Jeśli potrzebujemy w łatwy sposób skopiować i przenieść kąt to najlepszym wyborem jest Hultafors kątownik nastawny SMV lub Hultafors kątownik Combi.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 257010

Marka: Hultafors

Hultafors Kątownik ciesielski

Oferowany kątownik jest wytrzymałym i wszechstronnym przyrządem na potrzeby każdego rzemieślnika. Jego solidny, aluminiowy korpus i krawędzie wykonane przy pomocy obrabiarki CNC gwarantują wysoką trwałość i dokładność. Przyrząd pozwala szybko i precyzyjnie oznaczać kąty 45° i 90°. Grubsza krawędź może bezpośrednio służyć za prowadnicę piły przy...

Cena 81.22 zł netto
(99,90 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku