Ołówki i Markery
Ołówki i Markery

Ołówki i Markery

Ołówki i markery marki Hultafors to wygodne rozwiązanie do nanoszenia odpowiednich oznaczeń na obrabiane elementy. W ofercie naszego sklepu BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers oraz Engelbert Strauss znajduje się szeroka paleta ołówków i markerów Hultafors. Marka Hultafors zdobywa uznanie profesjonalistów na całym świecie, za sprawą najtrwalszych, dostępnych na rynku narzędzi.

Hultafors marker suchy i Hultafors dry marker Blister pack to doskonały wybór jeśli zależy nam na markerach, które będą zawsze pod ręką. Dzięki możliwości schowania markerów do kabury i przymocowania ich do pasa lub pasa narzędziowego, używanie markerów jest niezwykle łatwe i wygodne. Uniwersalnym wyborem jest tutaj Hultafors wkłady wymienne do markera z 10 wkładami znakującymi do każdej powierzchni. Wkłady wymienne do markera Hultafors można również przymocować za pomoca klipsa do torby, pasa lub pasa narzędziowego.

Do oznaczania w trudno dostępnych miejscach, doskonale nada się Hultafors marker atramentowy do otworów. Marker atramentowy jest przeznaczony do wszystkich trudno dostępnych miejsc oraz małych otworów.

Do oznaczania na drewnie, tynku i innych materiałach, idealnym wyborem jest Hultafors ołówek stolarski SNP. Na twardsze materiały takie jak kamień lub beton, doskonałym wyborem będzie Hultafors ołówek murarski BEP.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 650100

Marka: Hultafors

Hultafors 650100 Marker suchy

Wygodny marker w kaburze z wbudowaną temperówką, do nanoszenia wyraźnych oznaczeń. Łatwy do wyjmowania z kabury. Kształt kabury gwarantuje stabilne mocowanie znacznika nawet podczas ruchu. Przez otwór w dolnej części zabrudzenia i wilgoć są odprowadzane z pióra, aby zapewnić większą trwałość. Łatwe do wymiany wkłady.

Cena 48.7 zł netto
(59,90 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku