ERIGO (do niedawna Bassbud) specjalizuje się w projektowaniu, budowie i wynajmie rusztowań oraz szalunków dla klientów biznesowych i prywatnych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się:

wypożyczalnia urządzeń i sprzętu do prac budowlanych,
sklep BHP,
usługi budowlane.
ERIGO działa od 2005 roku. Jesteśmy firmą elastyczną. Potrafimy dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta przy zachowaniu wysokiej jakości usług na poziomie dużych korporacji budowlanych.
Zespół tworzą specjaliści z certyfikatami umożliwiającymi pracę na wysokościach. Zaufało nam dotychczas wiele firm z Polski i Europy Środkowej. Spróbuj i Ty nam zaufać. Przekonaj się, jak pracujemy i co potrafimy.

Za bardzo szanujemy naszych Klientów, żeby wykonywać dla nich prowizorkę, która ma zawsze "krótkie nogi” i szybko odbija się złą opinią. A na opinii Klientów zależy nam najbardziej. Priorytetem działania ERIGO jest zapewnienie usług na wysokim poziomie, nawet jeżeli zadanie wymaga od nas skomplikowanych i ryzykownych działań.
Jesteśmy pewni własnych umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata, realizując setki robót na budowach w Polsce i za granicą. Dlatego nasza obietnica brzmi:
stawiamy NAPEWNOŚĆ.
Ewa i Adam Szczęch
właściciele firmy ERIGO

Śledź nas na Facebooku