Młotki
Młotki

Młotki

Młotki Hultafors dzięki swojemu wyjątkowemu sposobowi wykonania, są niezwykle trwałymi narzędziami. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką paletę wysokiej jakości młotków Hultafors, znajdującymi zastosowanie podczas każdej pracy.

Młotki o wysokiej trwałości, wykute z jednego kawałka metalu takie jak Hultafors młotek ciesielski TC i Hultafors młotek ciesielski KP, doskonale sprawdzą się do łatwego wyciągania gwoździ. 

Jeśli zależy nam na młotkach, które skutecznie tłumią drgania to powinniśmy wybrać Hultafors młotek z noskiem T-block lub Hultafors młotek murarski TB, oba młotki posiadają system tłumienia drgań. 

Młotkiem specjalnie przeznaczonym do podbijania dłuta jest Hultafors młotek gumowy GU, do dłutowania w drewnie powinniśmy zaopatrzyć się w Hultafors pobijak DB lub Hultafors pobijak MH.

Do prac związanych z obróbką materiałów, idealnym wyborem będzie Hultafors młotek bezodrzutowy STFS. Dzięki specjalnym nakładkom, młotek doskonale nadaje się do obrabiania różnych materiałów. Młotek jest także wyposażony w gumową rękojeść co sprawia, że świetnie trzyma się w dłoni.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 592000

Marka: Hultafors

Hultafors 592000 Uchwyt na młotek HMRH

Uchwyt na młotek o ergonomicznym kształcie. Specjalnie ukształtowana konstrukcja zapobiega uderzaniu rękojeści młota w nogę podczas chodzenia lub schylania się. Odpowiedni kąt ramki ułatwia dostęp do młotka. Łatwy do zamocowania do spodni, paska lub kamizelki narzędziowej. Wykonany z wyjątkowo mocnego, a jednocześnie elastycznego tworzywa...

Cena 37 zł netto
(45,51 zł brutto)

Indeks: 820220

Marka: Hultafors

Hultafors 820220 Młotek ciesielski TR

Ergonomiczny młotek, wykuty z jednego kawałka metalu w celu zwiększenia trwałości, wyposażony w uretanową nakładkę tłumiącą drgania. Wąska, mocna łapka, zapewniająca łatwy dostęp do gwoździ bez pozostawiania śladów. Rozwarcie i kąt łapki zapewniają najlepsze uchwycenie gwoździa. Ergonomiczny trzonek z wyraźnym ogranicznikiem końcowym i uchwytem...

Cena 225 zł netto
(276,75 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku