Łomy
Łomy

Łomy

Łomy marki Hultafors dzięki swojej trwałości oraz praktyczności są doskonałym wyborem do różnych prac budowlanych i rozbiórkowych. Łomy Hultafors wykonane z wysokostopowej, hartowanej stali borowej sprostają każdym warunkom pracy.

Najbardziej uniwersalnym wyborem jest Hultafors stalowy łom regulowany 209 SB. Łom ma możliwości regulacji łapki aż w 9 pozycjach, co pozwala na jego uniwersalne zastosowanie. Łom Hultafors posiada także gumowy uchwyt, który chroni przed wyślizgnięciem się łomu z ręki. Hultafors stalowy łom regulowany 209 SB doskonale sprawdzi się również przy wyciąganiu gwoździ.

Hultafors łom stalowy 109, Hultafors łom stalowy 109/25 TD i Hultafors łom stalowy 108, wykonane z wysokiej jakości stali borowej są świetnym wyborem, kiedy zależy nam na największej trwałości łomu.

Jeśli zależy nam na małym i poręcznym łomie, to doskonałym wyborem będzie Hultafors łom stalowy 108 MINI. Dzięki swojemu małemu rozmiarowi, łom doskonale sprawdzi się do usuwania drewnianych listew, otwierania puszek i wyciągania małych gwoździ.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 824010

Marka: Hultafors

Hultafors Łom stalowy 109/20" TD

Łom wykonany z hartowanej stali o wysokiej jakości. Szerokie, szlifowane powierzchnie stykowe i wąskie końce ułatwiają korzystanie z narzędzia w wąskich przestrzeniach i zmniejszają ryzyko pozostawienia śladów. Posiada trzy różne funkcje zoptymalizowane do wyjmowania gwoździ.

Cena 203.17 zł netto
(249,90 zł brutto)

Indeks: 824115

Marka: Hultafors

Hultafors Stalowy łom regulowany 209 SB

Łom rozbiórkowy wykonany z wysokiej jakości stali, z ergonomicznym uchwytem powleczonym gumą. Przegubowa łapka, którą można ustawić w dziewięciu różnych pozycjach. Dzięki mocnemu pierścieniowi przekładniowemu, łom może wytrzymać takie same naprężenia, jak łom standardowy. Szerokie, szlifowane powierzchnie stykowe i wąskie końcówki ułatwiają korzystanie z...

Cena 406.42 zł netto
(499,90 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku