LiteWork
LiteWork

LiteWork

LiteWork to najlepszy wybór do prac prowadzonych w gorącym otoczeniu lub okresie letnim. Przeznaczona do wszystkich intensywnych prac w wysokich temperaturach, linia Snickers LiteWork jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zapewnienie przewiewności, odprowadzania wilgoci oraz komfort pracy. Odzież ochronna i robocza LiteWork gwarantuje chłód i wygodę przez cały dzień, dzięki uszyciu z lekkiego i szybkoschnącego materiału. Nosząc produkty LiteWork zachowasz świeżość ani się nie przegrzejesz. Zastosowanie technologii 37,5 w odzieży ochronnej i roboczej pozwala na wybitne odprowadzanie wilgoci.

Kolekcję LiteWork znajdziemy w odzieży ochronnej i roboczej marki Snickers takiej jak spodnie, spodnie krótkie, spodnie piratki, kurtki, polary, bielizna i odzież termiczna, skarpety i w czapkach i osłonach na głowę.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 9418

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9418 LiteWork T-shirt 37.5® – długi rękaw, bezszwowy

Bezszwowa koszulka z długim rękawem, w której zachowasz chłód i suchość podczas intensywnej pracy w warunkach zarówno gorących, jak i zimnych. Krój slim fit gładko opina sylwetkę, dając komfort pracy, a technologia 37.5® zapewnia usprawnioną wentylację i sprawne odprowadzanie wilgoci.

Cena 262.52 zł netto
(322,91 zł brutto) Cena podstawowa 339,90 zł

Śledź nas na Facebooku