Nakolanniki
Nakolanniki

Nakolanniki

Nakolanniki umożliwiają komfortowe przebywanie w pozycji klęczącej przez długi czas. W naszym stacjonarnym sklepie BHP z odzieżą roboczą i ochronną w Radlinie, w województwie śląskim, posiadamy nakolanniki przeznaczone do każdej pracy. Współpracujemy z markami premium takimi jak Snickers oraz Engelbert Strauss, dla których jakość produktu jest najważniejsza.

Stawiając na uniwersalność, warto zaopatrzyć się w nakolanniki rzemieślnicze Snickers, które dzięki swojej lekkości i elastyczności w połączeniu z trwałością gwarantują komfort podczas codziennej pracy. Dobrym wyborem są również nakolanniki do prac podłogowych, w których polietylenowy granulat sprawia, że wkładki zachowują swój kształt.

Jeśli potrzebujemy dodatkowej ochrony to powinniśmy sięgnąć po nakolanniki wykonane z materiału D30. Nakolanniki D30 Ergo Snickers, nakolanniki rzemieślnicze D30 Lite i nakolanniki rzemieślnicze D30 XTR dzięki swojemu wykonaniu zapewniają dodatkową amortyzację wstrząsów, chroniąc tym samym twoje kolana. Wypróbuj nakolanniki w naszym stacjonarnym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 8371540

Marka: Engelbert Strauss

Nakolanniki STRAUSS e.s.motion

Zgodny z EN 14404 Wykonany z pianki polietylenowej Doskonałe właściwości tłumiące i szybko przywraca oryginalny kształt Wyjątkowo lekki i łatwy w pielęgnacji Funkcjonalne kształtowanie gwarantuje dobry komfort noszenia Wymiary: 250 x 150 x 18 mm, ok. 63 g / każdy.

Cena 40.57 zł netto
(49,90 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku