Nakolanniki
Nakolanniki

Nakolanniki

Nakolanniki umożliwiają komfortowe przebywanie w pozycji klęczącej przez długi czas. W naszym stacjonarnym sklepie BHP z odzieżą roboczą i ochronną w Radlinie, w województwie śląskim, posiadamy nakolanniki przeznaczone do każdej pracy. Współpracujemy z markami premium takimi jak Snickers oraz Engelbert Strauss, dla których jakość produktu jest najważniejsza.

Stawiając na uniwersalność, warto zaopatrzyć się w nakolanniki rzemieślnicze Snickers, które dzięki swojej lekkości i elastyczności w połączeniu z trwałością gwarantują komfort podczas codziennej pracy. Dobrym wyborem są również nakolanniki do prac podłogowych, w których polietylenowy granulat sprawia, że wkładki zachowują swój kształt.

Jeśli potrzebujemy dodatkowej ochrony to powinniśmy sięgnąć po nakolanniki wykonane z materiału D30. Nakolanniki D30 Ergo Snickers, nakolanniki rzemieślnicze D30 Lite i nakolanniki rzemieślnicze D30 XTR dzięki swojemu wykonaniu zapewniają dodatkową amortyzację wstrząsów, chroniąc tym samym twoje kolana. Wypróbuj nakolanniki w naszym stacjonarnym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 9112

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9112 Nakolanniki rzemieślnicze D3O® Lite

Nakolanniki oferujące zaawansowaną ochronę kolan podczas pracy związanej z częstym przyjmowaniem pozycji klęcznej. Zaprojektowane tak, żeby zmniejszały obciążenie podczas codziennego użytkowania. Wykonane z materiału D3O® LITE, chronią przed uderzeniami, zapewniają wentylację i cechują się niewielką wagą.

Cena 135 zł netto
(166,05 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku