Torby
Torby

Torby

W ofercie naszego sklepu BHP z odzieżą roboczą i ochronną znajdują się również torby i plecaki marek Snickers i Engelbert Strauss.

Wodoszczelny plecak Snickers to idealny wybór kiedy potrzebujemy schować dodatkową odzież ochronną, roboczą lub narzędzia i ochronić je przed wilgocią. Posiada również specjalną kieszeń na identyfikator lub inne małe rzeczy.

Jeszcze większą pojemność zapewnia nam wodoszczelna torba Snickers, w której znajdziemy miejsce nie tylko na odzież roboczą i ochronną ale także specjalne miejsce na mokre buty i odzież. Bardzo wygodna w noszeniu.

Sprawdź sam możliwości plecaka i torby Snickers w naszym stacjonarnym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą, znajdującym się na śląsku, w miejscowości Radlin.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 9626

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9626 Torba nieprzemakalna

Zadbaj, aby nie zamoczyć i zabrudzić swojego wyposażenia i ubrania na zmianę – noś je w lekkiej, trwałej i całkowicie wodoszczelnej torbie. Przestronna torba ma zgrzewane szwy, nieprzemakalną kieszeń zewnętrzną zamykaną suwakiem, zwijane otwarcie od góry, kieszeń na identyfikator i szerokie paski naramienne. Pojemność 30 litrów.

Cena 276.34 zł netto
(339,90 zł brutto)

Indeks: 9623

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9623 Plecak nieprzemakalny

Nieprzemakalny plecak, w którym Twoje wyposażenie i ubrania na zmianę nie przemokną ani nie ulegną zabrudzeniu, kiedy będziesz w ruchu. Lekki i trwały plecak ma rolowane zamknięcie od góry, zgrzewane szwy, wyściełany tył oraz regulowane paski naramienne i pasek na klatkę piersiową. Pojemność 20 litrów.

Cena 268.21 zł netto
(329,90 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku