Skarpety
Skarpety

Skarpety

Skarpety marek Engelbert Strauss i Snickers są idealnym uzupełnieniem odzieży ochronnej i roboczej. W swojej ofercie odzieży ochronnej i roboczej posiadamy szeroką gamę skarpet nadających się do każdych warunków.

Najbardziej uniwersalnym wyborem są oczywiście Skarpety Basic 3 pary Snickers. Są bardzo miękkie, wygodne i trwałe, idealne skarpety do codziennego użytku.

Pracując w chłodniejszych warunkach konieczne jest zapewnienie sobie odpowiedniego ciepła oraz utrzymanie go. Potrzebne będą skarpety, które bardzo dobrze grzeją i są zabezpieczone antybakteryjnie. Idealnym wyborem będą skarpety wełniane Snickers, skarpety wełniane wysokie Snickers albo zestaw skarpety wełniane 2 pary Snickers. Jeśli potrzebujemy dodatkowej trwałości, to najlepsze będą skarpety wełniane Cordura 2 pary Snickers. Sprawdź ich jakość w naszym stacjonarnym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą znajdującym się w Radlinie na śląsku.

Czasem znajdziemy się w warunkach wysokich temperatur, skarpety wełniane 37,5 Snickers, skarpety 37,5 Snickers i skarpety 37,5 niskie Snickers nadają się do tego scenariusza idealnie ponieważ zapewniają wybitne uczucie świeżości nawet podczas intensywnej pracy w wysokich temperaturach. Bardzo przewiewne, a także za sprawą dopasowanego kroju dają pewność komfortu. Są również szybkoschnące.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 9215

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9215 AllroundWork Skarpety wełniane 37.5®

Ochrona stóp na poziomie high-tech. Skapety do codziennego noszenia o bardzo dobrym dopasowaniu i zaawansowanej funkcjonalności. Połączenie wełny Merino i technologii 37.5® zapewnia doskonałą termoregulację i komfort podczas codziennej pracy w warunkach niskich temperatur.

Cena 77.16 zł netto
(94,91 zł brutto) Cena podstawowa 99,90 zł

Śledź nas na Facebooku