Czapki i osłony głowy
Czapki i osłony głowy

Czapki i osłony głowy

Czapka jest podstawowym elementem odzieży roboczej i ochronnej. Przydaje się podczas każdej pory roku. W ofercie naszego sklepu BHP z odzieżą roboczą i ochronną znajdą Państwo szeroką gamę czapek i osłon głowy, które sprostają każdym warunkom. Współpracujemy z silnymi markami Snickers i Engelbert Strauss, dla których priorytetem jest jakość wykonania produktu.

Do pracy w najcieplejsze letnie dni polecamy Snickers czapka z osłoną karku LiteWork, która doskonale zabezpieczy twoją głowę i kark przed działaniem silnych promieni słonecznych oraz zadba o odpowiednią wentylację, a także czapkę Snickers lub czapkę z daszkiem AllroundWork Snickers.

Z drugiej strony, pracując w mroźnych warunkach najlepszym wyborem będzie Snickers czapka z nausznikami RuffWork z ciepłą podszewką z futra, Snickers czapka fisherman AllroundWork albo Snickers czapka polarowa elastyczna FlexiWork na mroźny i porywisty wiatr. Podczas zimy często panują warunki obniżonej widoczności dlatego warto zadbać o swoje bezpieczeństwo z czapką odblaskową z nausznikami RuffWork Snickers.

Jesienią i wiosną często zdarzają się deszczowe i wietrzne dni. Dlatego konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie przed deszczem i wiatrem, które oferuje Snickers czapka shell AllroundWork. Przyda się nam czapka lub osłona głowy, która zagwarantuje nam odpowiednie utrzymanie ciepła. Strzałem w dziesiątkę będzie Snickers czapka bawełniana AllroundWork lub Snickers czapka dwustronna.

Wyróżnij się i pokaż z profesjonalnej strony, dzięki odzieży ochronnej i roboczej premium takiej jak czapka z daszkiem logo Snickers, czapka logo Snickers, czapka beanie bawełniana logo Snickers AllroundWork albo czapką polarową logo Snickers FlexiWork.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku