Koszulki T-shirt
Koszulki T-shirt

Koszulki T-shirt

T-shirty z krótkim rękawem, koszula z długim rękawem, t-shirty wełniane, koszule wykonane z elastycznego materiału i t-shirty z kieszeniami, nasz sklep BHP z odzieżą ochronną i roboczą posiada w ofercie każdy rodzaj.

Koszula Snickers to uniwersalność, wygoda i komfort pracy, T-shirt Logo Snickers i T-shirt z nadrukiem, 2 pak Snickers dają możliwość umieszczenia znaków firmowych. Koszula neonowa Snickers oraz T-shirt odblaskowy Snickers to gwarancja widoczności z dalekiej odległości. Marki Engelbert Strauss oraz Snickers to pewność doskonałej jakości produktów.

Na chłodniejsze warunki polecamy Koszulę Snickers z długim rękawem, a na mroźne dni T-shirt wełniany długi rękaw Snickers. Oczywiście posiadamy również koszule z długimi rękawami ze zwiększoną widocznością takie jak T-shirt długi rękaw neonowy Snickers oraz T-shirt długi rękaw odblaskowy Snickers.

Chcąc zapewnić sobie doskonałą odzież ochronną powinniśmy postawić na Koszulę organic cotton Snickers lub T-shirt wełniany Snickers, które wyróżniają się odpornością na zimowe warunki, doskonale rozgrzewają i izolują przed chłodem.

Dzięki swobodzie ruchu, przewiewności i elastyczności jakie oferują T-shirt 37,5 Snickers oraz koszula A.V.S Snickers poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku