Kamizelki
Kamizelki

Kamizelki

Nasza bogata oferta kamizelek marek Engelbert Strauss i Snickers, pozwoli Państwu na wybór odpowiedniej kamizelki do każdej pracy.

Bardzo praktyczna i uniwersalna kamizelka narzędziowa Snickers, dzięki dużej ilości kieszeni z prostym dostępem, pozwala na bardzo łatwe korzystanie z wielu narzędzi i akcesoriów jednocześnie, kamizelka posiada świetne rozłożenie ciężaru co czyni ją wygodną i komfortową podczas pracy. Idealna odzież robocza.

Dbając o bezpieczeństwo warto zaopatrzyć się w kamizelki odblaskowe, które zapewniają doskonałą widoczność. Kamizelki narzędziowa odblaskowa Snickers i kamizelka odblaskowa multipockets zapewniają wysoką widoczność oraz wiele pojemnych kieszeni na narzędzia z łatwym dostępem.

W wersji zimowej polecamy kamizelkę Snickers zimową i kamizelkę insulator Snickers, posiadają wyjątkowe właściwości izolujące oraz odporność na wiatr i wodę. Świetnie sprawdzą się do pracy w mroźne dni jako warstwa pośrednia lub warstwa nawierzchnia podczas pracy w umiarkowanych warunkach atmosferycznych, doskonały wybór jako odzież ochronna.

Stawiając na elastyczność, idealnym wyborem będzie kamizelka Snickers service z dużą funkcjonalnością i swobodą poruszania się lub kamizelka Snickers soft shell profile z oddychającym materiałem i zabezpieczeniem przed wodą.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku