• Dobór rozmiarów

Kurtki
Kurtki

Kurtki

Erigo sklep BHP z odzieżą ochronną i roboczą posiada w swojej ofercie szeroki wybór odzieży ochronnej i odzieży roboczej, marek takich jak Snickers i Engelbert Strauss.

Nasze kurtki zagwarantują Ci największe możliwości w chłodnych i deszczowych warunkach. Dzięki użyciu w kurtkach trwałych materiałów i swobodzie ruchu, którą zapewniają, uzyskujemy niezawodną ochronę ,trwałość, a także komfort codziennej pracy.

Kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa, parka przeciwdeszczowa odblaskowa, kurtka przeciwdeszczowa shell i kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa shell świetnie nadają się do wszystkich prac wykonywanych w chłodnych i mokrych warunkach.

Na zimowe dni niezastąpione będą kurtki zimowe. Polecamy kurtkę ocieplaną GORE-TEX i kurtkę wełnianą drugiej warstwy. Ich wybitne zdolności izolacyjne zapewniają ochronę nawet w najcięższych warunkach.

Jeśli zależy nam na największej swobodzie ruchu to najlepszym wyborem będzie kurtka Snickers soft shell z kapturem.

Największe bezpieczeństwo zapewnią nam kurtki odblaskowe, dzięki którym będziemy widoczni z dalekiego dystansu np: kurtka ocieplana odblaskowa, kurtka odblaskowa soft shell i kurtka Snickers odblaskowa soft shell.

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 8005

Marka: Snickers Workwear

Snickers 8005 AllroundWork Kurtka polarowa wiatroszczelna

Zapewnij sobie wygodę i ciepło podczas chłodnych wiatrów. Uniwersalna miękka kurtka wiatroodporna z polaru łącząca atrakcyjny krój z trwałością. Posiada wzmocnienia z materiału Cordura® w miejscach narażonych na otarcia oraz wstępnie wyprofilowane rękawy, wysoki kołnierz i regulację w pasie poprawiające komfort pracy. Fit: Standardowy

Cena 419 zł netto
(515,37 zł brutto)

Indeks: 1138

Marka: Snickers Workwear

Snickers 1138 Kurtka Ocieplana Odblaskowa Core, EN 20471/3

Ocieplana kurtka odblaskowa, oferująca ciepło, widzialność i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi podczas pracy w warunkach zimnych i wietrznych. Certyfikowana pod kątem zgodności z wymaganiami normy EN 20471 dla klasy 3 zapewnia optymalną widzialność dla podwyższonego poziomu bezpieczeństwa. Fit: Standardowy

Cena 425 zł netto
(522,75 zł brutto)

Indeks: 1137

Marka: Snickers Workwear

Snickers 1137 AllroundWork Kurtka Ocieplana Odblaskowa 37.5® – damska, EN 20471/2/3

Ciepła i nieprzemakalna kurtka odblaskowa damska, zaprojektowana do wszelkiego rodzaju prac wykonywanych w chłodnych i mokrych warunkach. Certyfikowana pod kątem zgodności z wymaganiami normy EN 20471 dla klasy 3 zapewnia optymalną widzialność dla podwyższonego poziomu bezpieczeństwa. Fit: Standardowy

Cena 669 zł netto
(822,87 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku