Spodnie osłonowe
Spodnie osłonowe

Spodnie osłonowe

Spodnie osłonowe to świetny sposób na zabezpieczenie się przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. W naszym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą posiadamy spodnie osłonowe do każdych warunków. W naszej ofercie znajdziesz produkty wyróżniające się najwyższą jakością marek Engelbert Strauss i Snickers.

Doskonałą ochronę przed deszczem, zapewniają wodoszczelne i wiatroodporne spodnie przeciwdeszczowe shell Snickers lub spodnie przeciwdeszczowe PU Snickers. Świetnym pomysłem jest również zakup zestawu przeciwdeszczowego Snickers w składzie, którego znajduje się kurtka i spodnie. Przyjedź do naszego stacjonarnego sklepu BHP z odzieżą ochronną i roboczą znajdującego się w Radlinie, w województwie śląskim i sprawdź sam ich odporność.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo ze spodniami odblaskowymi przeciwdeszczowymi Snickers lub spodniami odblaskowymi ocieplanymi Snickers na zimniejsze warunki. Dzięki swojemu wykonaniu i odblaskom gwarantują komfort i widoczność.

Podczas zimowych poranków postaw na wybitną izolację i ciepło spodni ocieplanych 37,5 Snickers, które nie tylko idealnie chronią przed zimnem ale i zapewniają znakomitą wentylację, swobodę ruchu i ochronę.

Aktywne filtry

Indeks: 6901

Marka: Snickers Workwear

Snickers 6901 AllroundWork Spodnie Przeciwdeszczowe Shell

Doświadcz komfortu pracy bez przemoczenia w każdych warunkach pogodowych. Wodoodporne 2-warstwowe spodnie typu shell - zaprojektowane do noszenia na spodniach roboczych lub samodzielnie. Zabezpieczają przed deszczem przez cały rok. Wstępnie wyprofilowane nogawki i ergonomiczny krój zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Posiadają klejone szwy oraz...

Cena 465 zł netto
(571,95 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku