Spodnie krótkie
Spodnie krótkie

Spodnie krótkie

Ciepłe temperatury wymagają całkowicie innej odzieży ochronnej i roboczej. Powinna być przewiewna, elastyczna, a także zapewniać dużą swobodę ruchu. Szeroka gama krótkich spodni pozwoli na spełnienie każdej potrzeby.

Linia AllroundWork to świetny wybór jeśli chodzi o codzienne użytkowanie oraz pracę w każdych warunkach. Spodnie krótkie stretch AllroundWork z workami kieszeniowymi Snickers są również bardzo elastyczne i posiadają pojemne kieszenie na narzędzia.

Jeśli zależy nam na elastyczności i swobodzie ruchu to najlepszym wyborem będą spodnie krótkie Snickers, lub jeszcze bardziej rozciągliwe spodnie krótkie stretch Snickers. Jeśli oprócz elastyczności potrzebujemy także miejsca, w którym schowamy narzędzia to idealnym wyborem będą spodnie krótkie z workami kieszeniowymi Snickers.

Sprawdź wytrzymałość spodenek roboczych w naszym sklepie stacjonarnym z odzieżą ochronną i roboczą na śląsku. Marki Engelbert Strauss i Snickers to gwarancja jakości.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 6904

Marka: Snickers Workwear

Snickers 6904 FlexiWork Spodnie krótkie z workami kieszeniowymi

Bardzo lekkie szorty robocze z workami kieszeniowymi, doskonale dopasowane do sylwetki, wykonane z elastycznej, przewiewnej tkaniny z wzmocnieniami z materiału CORDURA® dla niezrównanej swobody ruchów, regulacji temperatury ciała, trwałości i komfortu. Fit: Standardowy.

Cena 362.93 zł netto
(446,41 zł brutto) Cena podstawowa 469,90 zł

Śledź nas na Facebooku