• Dobór rozmiarów

Spodnie krótkie
Spodnie krótkie

Spodnie krótkie

Ciepłe temperatury wymagają całkowicie innej odzieży ochronnej i roboczej. Powinna być przewiewna, elastyczna, a także zapewniać dużą swobodę ruchu. Szeroka gama krótkich spodni pozwoli na spełnienie każdej potrzeby.

Linia AllroundWork to świetny wybór jeśli chodzi o codzienne użytkowanie oraz pracę w każdych warunkach. Spodnie krótkie stretch AllroundWork z workami kieszeniowymi Snickers są również bardzo elastyczne i posiadają pojemne kieszenie na narzędzia.

Spodnie krótkie LiteWork+ z odlączonymi workami kieszeniowymi Snickers są doskonałym wyborem jeśli potrzebujemy bardzo dobrego odprowadzenia ciepła i wilgoci. Linia LiteWork gwarantuje ogromny komfort nawet podczas intensywnej pracy.

Jeśli zależy nam na elastyczności i swobodzie ruchu to najlepszym wyborem będą spodnie krótkie Snickers, lub jeszcze bardziej rozciągliwe spodnie krótkie stretch Snickers. Jeśli oprócz elastyczności potrzebujemy także miejsca, w którym schowamy narzędzia to idealnym wyborem będą spodnie krótkie z workami kieszeniowymi Snickers.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo dzięki poprawionej widoczności ze spodenkami odblaskowymi Snickers lub spodniami krótkimi odblaskowymi z workami kieszeniowymi Snickers.

Do najcięższych prac polecamy spodnie krótkie Rip-Stop Snickers lub spodnie krótkie service Snickers. Tkanina, z których zostały wykonane jest w stanie znieść nawet najcięższe zadania. Poszukując funkcjonalności oprócz wytrzymałości, zainwestujmy w spodnie krótkie Canvas+ z workami kieszeniowymi. Sprawdź wytrzymałość spodenek roboczych w naszym sklepie stacjonarnym z odzieżą ochronną i roboczą na śląsku. Marki Engelbert Strauss i Snickers to gwarancja jakości.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku