Buty
Buty

Buty

W asortymencie sklepu ERIGO BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers i Engelbert Strauss, a także narzędziami Hultafors, znajdują się też najwyższej jakości i trwałości buty robocze Snickers Workwear.

Buty robocze odznaczające się największą wytrzymałością takie jak SG75003 SOLID GEAR ALPHA GTX Snickers, TG80265 TOE GUARD FLASH Snickers i TG80440 TOE GUARD TRAIL Snickers, doskonale sprawdzą się do prac w wymagających warunkach. Buty zostały wykonane z pełnoziarnistej skóry licowej, która zapewnia niesamowitą wytrzymałość.

Posiadamy także buty robocze wyróżniające się niezwykłą wodoodpornością, są to buty SG80006 SOLID GEAR HYDRA GTX Snickers.

Najbardziej komfortowymi butami roboczymi w naszym asortymencie są SG76001 SOLID GEAR REVOLUTION Snickers, SG81003 SOLID GEAR TIGRIS GTX AG LOW Snickers i TG80510 TOE GUARD SPRINTER Snickers. Buty robocze tego typu, wyróżniają się również świetną amortyzacją.

Przyjedź na kawę do naszego sklepu BHP z odzieżą ochronną, roboczą Snickers i Engelbert Strauss oraz narzędziami Hultafors, znajdującym się w Radlinie, w województwie śląskim i przymierz najtrwalsze buty robocze dostępne na rynku.

Aktywne filtry

Indeks: TG80245

Marka: Snickers Workwear

TG80245 TOE GUARD STORM

Półbuty robocze z gładkiej skóry o szerokim dopasowaniu dla optymalnego komfortu. Posiadają wzmocniony poliuretanem nosek dla dodatkowej wytrzymałości i szwy rozmieszczone tylko w najważniejszych miejscach. Wyposażone w antystatyczną, odporną na oleje i antypoślizgową podeszwę z poliuretanu oraz stalową wkładkę antyprzebiciową i podnosek.

Cena 219 zł netto
(269,37 zł brutto)

Indeks: TG80265

Marka: Snickers Workwear

TG80265 TOE GUARD FLASH

Trzewiki robocze z gładkiej skóry, o szerokim dopasowaniu, ze szwami rozmieszczonymi tylko w najważniejszych miejscach. Posiadają wzmocniony poliuretanem nosek dla dodatkowej wytrzymałości Wyposażone w antystatyczną, odporną na oleje i antypoślizgową podeszwę z poliuretanu oraz stalową wkładkę antyprzebiciową i podnosek.

Cena 249 zł netto
(306,27 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku