Buty
Buty

Buty

W asortymencie sklepu ERIGO BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers i Engelbert Strauss, a także narzędziami Hultafors, znajdują się też najwyższej jakości i trwałości buty robocze Snickers Workwear.

Buty robocze odznaczające się największą wytrzymałością takie jak SG75003 SOLID GEAR ALPHA GTX Snickers, TG80265 TOE GUARD FLASH Snickers i TG80440 TOE GUARD TRAIL Snickers, doskonale sprawdzą się do prac w wymagających warunkach. Buty zostały wykonane z pełnoziarnistej skóry licowej, która zapewnia niesamowitą wytrzymałość.

Posiadamy także buty robocze wyróżniające się niezwykłą wodoodpornością, są to buty SG80006 SOLID GEAR HYDRA GTX Snickers.

Najbardziej komfortowymi butami roboczymi w naszym asortymencie są SG76001 SOLID GEAR REVOLUTION Snickers, SG81003 SOLID GEAR TIGRIS GTX AG LOW Snickers i TG80510 TOE GUARD SPRINTER Snickers. Buty robocze tego typu, wyróżniają się również świetną amortyzacją.

Przyjedź na kawę do naszego sklepu BHP z odzieżą ochronną, roboczą Snickers i Engelbert Strauss oraz narzędziami Hultafors, znajdującym się w Radlinie, w województwie śląskim i przymierz najtrwalsze buty robocze dostępne na rynku.

Aktywne filtry

Indeks: TG80440

Marka: Snickers Workwear

TG80440 TOE GUARD TRAIL

Półbuty ochronne Trail przeznaczone są do zadań wykonywanych w najtrudniejszych warunkach. Wyposażone są w odporną na oleje i wysoką temperaturę, antypoślizgową podeszwę gumową, nosek z termoplastycznego poliuretanu dla dodatkowej ochrony oraz kompozytowy podnosek i wkładkę antyprzebiciową.

Cena 357 zł netto
(439,11 zł brutto)

Indeks: TG80245

Marka: Snickers Workwear

TG80245 TOE GUARD STORM

Półbuty robocze z gładkiej skóry o szerokim dopasowaniu dla optymalnego komfortu. Posiadają wzmocniony poliuretanem nosek dla dodatkowej wytrzymałości i szwy rozmieszczone tylko w najważniejszych miejscach. Wyposażone w antystatyczną, odporną na oleje i antypoślizgową podeszwę z poliuretanu oraz stalową wkładkę antyprzebiciową i podnosek.

Cena 179 zł netto
(220,17 zł brutto)

Indeks: TG80510

Marka: Snickers Workwear

TG80510 TOE GUARD SPRINTER

Półbuty robocze o sportowym charakterze bez elementów metalowych. Wykonane ze skóry połączonej z materiałem rip-stop co zapewnia komfortową elastyczność i przewiewność. Posiadają odporną na oleje, antypoślizgową podeszwę gumową oraz nosek z termoplastycznego poliuretanu. Ochronę stopy zapewniają kompozytowy podnosek i wkładka antyprzebiciowa.

Cena 325 zł netto
(399,75 zł brutto)

Indeks: TG80265

Marka: Snickers Workwear

TG80265 TOE GUARD FLASH

Trzewiki robocze z gładkiej skóry, o szerokim dopasowaniu, ze szwami rozmieszczonymi tylko w najważniejszych miejscach. Posiadają wzmocniony poliuretanem nosek dla dodatkowej wytrzymałości Wyposażone w antystatyczną, odporną na oleje i antypoślizgową podeszwę z poliuretanu oraz stalową wkładkę antyprzebiciową i podnosek.

Cena 211 zł netto
(259,53 zł brutto)

Indeks: SG76001

Marka: Snickers Workwear

SG76001 SOLID GEAR REVOLUTION

Revolution od SOLID GEAR jest dokładnie tym, o czym piszemy – rewolucją w dziedzinie butów ochronnych. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnego materiału ETPU obuwie ochronne zapewnia znakomitą amortyzację oraz wygodę. Im więcej wkładasz energii, tym więcej otrzymujesz z powrotem.

Cena 861 zł netto
(1 059,03 zł brutto)