Miarki składane
Miarki składane

Miarki składane

Miary składane marki Hultafors słyną ze swojej precyzji pomiarów. Hultafors to narzędzia najwyższej jakości. W naszym sklepie BHP z odzieżą roboczą i ochronną, znajdującym się w Radlinie na śląsku posiadamy szeroki wybór narzędzi Hultafors. Obok narzędzi Hultafors w naszej ofercie znajduje się odzież robocza i ochronna marek premium takich jak Snickers i Engelbert Strauss. Odwiedź nas i sprawdź sam jakość miar składanych Hultafors.

Klasycznymi miarami składanymi Hultafros miara składana 59, która jest podstawowym wyposażeniem każdego rzemieślnika, Hultafors miara składana 61 i Hultafors miara składana 559 Contact-Meter. Miary składane zostały wyprodukowane z brzozy omszanej z łączeniami ze stali szwedzkiej, które zapewniają im trwałość ale także elastyczność.

Jeśli potrzebujemy narzędzi większej trwałości, to powinniśmy zainwestować w miary składane, wykonane z aluminium z połączeniami ze stali ocynkowanej lub poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Takimi miaramiHultafors miara składana G59, Hultafors miara składana A59 oraz Hultafors miara składana A61. Wszystkie wymienione miary w tej kategorii są odporne na zużycie, wilgoć oraz ciepło.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 100204

Marka: Hultafors

Hultafors 100204 Miara składana 59

Klasyczna miara Hultafors - obowiązkowa u każdego rzemieślnika. Tradycyjnie produkowana z brzozy omszanej z łączeniami ze stali szwedzkiej zapewniającymi cienki przekrój i dużą elastyczność. Skala metryczna w kolorze czarnym po obu stronach i czerwone cyfry decymetrowe.

Cena 20 zł netto
(24,60 zł brutto)

Indeks: 200604

Marka: Hultafors

Hultafors 200604 Miara składana GE59

Miara składana wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, zapewniającego zwiększoną odporność na wilgoć. Końcówka ze stali nierdzewnej na pierwszym i ostatnim segmencie zwiększająca ochronę przed zużyciem. Skala metryczna w kolorze czarnym po obu stronach i czerwone cyfry decymetrowe.

Cena 35 zł netto
(43,05 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku