• Wyprzedaż!
  • Obniżka

Snickers 6904 FlexiWork Spodnie krótkie z workami kieszeniowymi

6904

Bardzo lekkie szorty robocze z workami kieszeniowymi, doskonale dopasowane do sylwetki, wykonane z elastycznej, przewiewnej tkaniny z wzmocnieniami z materiału CORDURA® dla niezrównanej swobody ruchów, regulacji temperatury ciała, trwałości i komfortu. Fit: Standardowy.

Kolor
Rozmiar spodni
469,90 zł
362.93 zł netto
(446,41 zł brutto) Zniżka 5%
Ilość

Opis

Bardzo elastyczne i lekkie szorty robocze przeznaczone do codziennego użytku, z rozciągliwymi szwami w kroku i workami kieszeniowymi wzmocnionymi materiałem CORDURA®. Wykonane z przewiewnej, elastycznej tkaniny, wzmocnione wytrzymałym materiałem CORDURA® przy końcach nogawek i kieszeniach. Łatwo dostępne worki kieszeniowe z wydzieloną częścią zamykaną na suwak, elastyczna, pojemna kieszeń cargo z przegródką zamykaną na suwak oraz kieszeń na miarę składaną z guzikiem do mocowania kabury na nóż oferują miejsce na praktyczne noszenie potrzebnych narzędzi.

  • Elastyczna tkanina i krój odzwierciedlający kształt sylwetki dla optymalnego dopasowania i swobody ruchu.
  • Wzmocnienia z elastycznego materiału CORDURA®.
  • Rozciągliwe szwy w kroku.
  • Wzmocnione materiałem CORDURA® worki kieszeniowe z wydzieloną częścią zamykaną na suwak, pojemna kieszeń cargo z przegródką zamykana na suwak i mocowanie na identyfikator wewnątrz kieszeni na nogawce Wbudowany pasek z wytrzymałą klamrą.
Szczegóły produktu
6904
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku