• Tylko online

Snickers 9191 Nakolanniki rzemieślnicze D3O® XTR

9191

Zaawansowana ochrona kolan pod kątem długich okresów pracy w pozycji klęcznej. Materiał D3O® dodatkowo chroni przed wstrząsami i długo zachowuje swój kształt. Lekka konstrukcja i dodatkowa wentylacja przekładają się na elastyczność i wygodę.

Kolor
175 zł netto
(215,25 zł brutto)
Ilość

Opis

Nakolanniki dla rzemieślników oferujące zaawansowaną ochronę kolan pod kątem długich okresów pracy w pozycji klęcznej. Certyfikowane na zgodność z wymogami normy EN 14404 (typ 2, poziom 1), chronią przed kamykami, gwoźdźmi oraz różnego rodzaju gruzem podczas prac związanych z częstym przemieszczaniem się. Wkładki są wykonane z innowacyjnego materiału D3O®, który oferuje usprawnioną ochronę przed uderzeniami i długotrwale zachowuje swój kształt. Profilowana i wysoce trwała budowa zapewnia, że niezawodnie pozostają na swoim miejscu i są dzięki temu stale wygodne, podczas gdy wnętrze dopasowuje się do kolana i rozkłada nacisk przy klękaniu.

  • Ochrona kolan zgodna z wymaganiami normy EN 14404 (typ 2, poziom 1)
  • Aktywne tworzywo D3O® amortyzuje od wstrząsów
  • Zachowują swój kształt nawet pomimo długotrwałego i częstego klękania
  • Ergonomiczna konstrukcja zapewnia stabilność i elastyczność
  • Trwała konstrukcja
Szczegóły produktu
9191
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 9112

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9112 Nakolanniki rzemieślnicze D3O® Lite

Nakolanniki oferujące zaawansowaną ochronę kolan podczas pracy związanej z częstym przyjmowaniem pozycji klęcznej. Zaprojektowane tak, żeby zmniejszały obciążenie podczas codziennego użytkowania. Wykonane z materiału D3O® LITE, chronią przed uderzeniami, zapewniają wentylację i cechują się niewielką wagą.

Cena 109 zł netto
(134,07 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku