Hultafors 820220 Młotek ciesielski TR

820220

Ergonomiczny młotek, wykuty z jednego kawałka metalu w celu zwiększenia trwałości, wyposażony w uretanową nakładkę tłumiącą drgania. Wąska, mocna łapka, zapewniająca łatwy dostęp do gwoździ bez pozostawiania śladów. Rozwarcie i kąt łapki zapewniają najlepsze uchwycenie gwoździa. Ergonomiczny trzonek z wyraźnym ogranicznikiem końcowym i uchwytem zapobiegającym ześlizgnięciu się ręki.

211.3 zł netto
(259,90 zł brutto)
Ilość

Opis
  • Tłumiąca drgania nakładka uretanowa.
  • Odpowiedni kształt powierzchni uderzającej.
  • Stalowy trzonek o profilu I, zwiększający trwałość narzędzia.
  • Wąska, mocna łapka, zapewniająca łatwy dostęp do gwoździ bez pozostawiania śladów; zaokrąglona, aby zapobiec rozerwaniu spodni.
  • Prosta łapka gwarantująca lepszy dostęp do gwoździ oraz dłuższy trzonek, co przekłada się na większą siłę przy bardziej wymagających zastosowaniach.
Szczegóły produktu
820220
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 820110

Marka: Hultafors

Hultafors 820110 Młotek ciesielski TC

Ergonomiczny młotek, wykuty z jednego kawałka metalu w celu zwiększenia trwałości, wyposażony w uretanową nakładkę tłumiącą drgania. Wąska, mocna łapka, zapewniająca łatwy dostęp do gwoździ bez pozostawiania śladów. Rozwarcie i kąt łapki zapewniają najlepsze uchwycenie gwoździa. Ergonomiczny trzonek z wyraźnym ogranicznikiem końcowym i uchwytem...

Cena 186.91 zł netto
(229,90 zł brutto)

Indeks: 592000

Marka: Hultafors

Hultafors 592000 Uchwyt na młotek HMRH

Uchwyt na młotek o ergonomicznym kształcie. Specjalnie ukształtowana konstrukcja zapobiega uderzaniu rękojeści młota w nogę podczas chodzenia lub schylania się. Odpowiedni kąt ramki ułatwia dostęp do młotka. Łatwy do zamocowania do spodni, paska lub kamizelki narzędziowej. Wykonany z wyjątkowo mocnego, a jednocześnie elastycznego tworzywa...

Cena 48.7 zł netto
(59,90 zł brutto)

Indeks: 823411

Marka: Hultafors

Hultafors 823411 Pobijak DB

Pobijak z obuchem pokrytym uretanem i z funkcją dead blow, wykorzystującą stalowe kulki do amortyzowania wstrząsu i zmniejszenia odrzutu. Miękkie powierzchnie uderzające, delikatne dla obrabianego przedmiotu, niepowodujące iskrzenia ze względu na brak odsłoniętego metalu. Ergonomicznie zaprojektowany trzonek z włókna szklanego z uchwytem z gumy Santoprene.

Cena 195.04 zł netto
(239,90 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku