Hultafors Długa taśma stalowa SY

353401

Żółta, udaroodporna stalowa taśma miernicza o szerokości 13 mm. Taśma pokryta grubą powłoką nylonową, która zapewnia większą trwałość. Model zgodny z I klasą dokładności według norm UE. Udaroodporna obudowa z ABS z gumową nakładką zabezpieczającą. Podajnik posiada niezabudowane boki umożliwiające łatwe czyszczenie taśmy. Zoptymalizowane wymiary bębna zapewniają równomierną prędkość zwijania taśmy. Przycisk blokujący taśmę z prostym mechanizmem zwalniającym.

384 zł netto
(472,32 zł brutto)
Ilość

Opis
  • Ergonomiczna, chowana w obudowę korbka, umożliwiająca obsługę prawą lub lewą ręką oraz niski współczynnik tarcia, zapewniający płynne zwijanie taśmy.
  • Wbudowany kołek gruntowy do kotwiczenia zaczepu mierniczego.
  • Trzyfunkcyjny zaczep mierniczy o wysokiej odporności na korozję.
  • Powierzchnie chwytne na rękojeści i obudowie z wykończeniem bezpoślizgowym.
  • Przycisk blokujący taśmę z prostym mechanizmem zwalniającym.
Szczegóły produktu
353401
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 369003

Marka: Hultafors

Hultafors Miara zwijana stalowa krótka UM

Żółta, udaroodporna, stalowa taśma miernicza, ze skalą naniesioną za pomocą bardzo dokładnego druku atramentowego. Kompaktowa taśma z delikatnie zaokrągloną i dopasowaną do dłoni obudową, zapewniającą komfort użytkowania. Idealna zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do majsterkowania.

Cena 32 zł netto
(39,36 zł brutto)

Indeks: 352451

Marka: Hultafors

Hultafors Długa taśma stalowa PL

Żółta, udaroodporna, stalowa taśma miernicza o szerokości 10 mm. Skala naniesioną za pomocą bardzo dokładnego druku atramentowego, z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci wyjątkowo grubej powłoki nylonowej*. Obudowa z tworzywa ABS. Taśmy dostępne również z początkiem typu A lub C. * Modele 352581 i 352591 są wyposażone w taśmę o szerokości 13 mm, z...

Cena 333 zł netto
(409,59 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku