Hultafors Długa taśma stalowa PL

352451

Żółta, udaroodporna, stalowa taśma miernicza o szerokości 10 mm. Skala naniesioną za pomocą bardzo dokładnego druku atramentowego, z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci wyjątkowo grubej powłoki nylonowej*. Obudowa z tworzywa ABS. Taśmy dostępne również z początkiem typu A lub C. * Modele 352581 i 352591 są wyposażone w taśmę o szerokości 13 mm, z poliestrową powłoką ochronną.

333 zł netto
(409,59 zł brutto)
Ilość

Opis
  • Taśmę stalową można bez problemu wyginać i skręcać, ale nie należy jej zaginać pod kątem ostrym.
  • Podziałka zabezpieczona powłoką nylonową, dzięki czemu taśma jest szczególnie odporna na zużycie.
  • Taśma jest zabezpieczona przed korozją i odporna na kontakt z większością substancji chemicznych i rozpuszczalników.
  • Model zgodny z II klasą dokładności według norm UE.
  • Dzięki wykonaniu z ABS obudowa jest jednocześnie lekka i wytrzymała.
Szczegóły produktu
352451
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 353401

Marka: Hultafors

Hultafors Długa taśma stalowa SY

Żółta, udaroodporna stalowa taśma miernicza o szerokości 13 mm. Taśma pokryta grubą powłoką nylonową, która zapewnia większą trwałość. Model zgodny z I klasą dokładności według norm UE. Udaroodporna obudowa z ABS z gumową nakładką zabezpieczającą. Podajnik posiada niezabudowane boki umożliwiające łatwe czyszczenie taśmy. Zoptymalizowane wymiary bębna...

Cena 384 zł netto
(472,32 zł brutto)

Indeks: 350103

Marka: Hultafors

Hultafors Miara stalowa zwijana PR

Mocna miara zwijana z ergonomicznym uchwytem, gumowanym przyciskiem i szerokim przyciskiem hamulca, z odporną na uderzenia obudową z tworzywa ABS. Żółta, odporna na zużycie taśma wyskalowana przy użyciu bardzo dokładnego druku atramentowego. Płynne cofanie taśmy i ogranicznik uderzenia wydłużający żywotność.

Cena 62 zł netto
(76,26 zł brutto)

Indeks: 391109

Marka: Hultafors

Hultafors Długa taśma miernicza z włókna szklanego CC F

Taśma z wyjątkowym uchwytem obsługiwanym jedną ręką, który zapewnia optymalne użytkowanie taśmy niezależnie od rozmiaru obudowy. Żółte włókno szklane, szerokość taśmy 13 mm, obudowa z udaroodpornego tworzywa ABS - praktycznie niezniszczalna. Wyjątkowy uchwyt z dodatkową funkcjonalnością i początkiem pomiaru od brzegu taśmy (typ B). Wejście taśmy z funkcją...

Cena 133 zł netto
(163,59 zł brutto)

Indeks: 369003

Marka: Hultafors

Hultafors Miara zwijana stalowa krótka UM

Żółta, udaroodporna, stalowa taśma miernicza, ze skalą naniesioną za pomocą bardzo dokładnego druku atramentowego. Kompaktowa taśma z delikatnie zaokrągloną i dopasowaną do dłoni obudową, zapewniającą komfort użytkowania. Idealna zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do majsterkowania.

Cena 32 zł netto
(39,36 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku