• Tylko online

Snickers 1132 AllroundWork Kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa

1132

Ciepła i nieprzemakalna kurtka odblaskowa, zaprojektowana do wszelkiego rodzaju prac wykonywanych w chłodnych i mokrych warunkach zimowych. Certyfikowana pod kątem zgodności z wymaganiami normy EN 20471 dla klasy 3 zapewnia optymalną widzialność dla podwyższonego poziomu bezpieczeństwa.

Rozmiar
Kolor
965 zł netto
(1 186,95 zł brutto)
Ilość

Opis

Ciepła i nieprzemakalna kurtka odblaskowa wykonana z oddychającej 2-warstwowej tkaniny typu shell chroniącej przed śniegiem i deszczem przez cały dzień pracy. Wyściółka 37.5® połączona z trójwymiarowym podszyciem siatkowym na plecach zapewnia skuteczne docieplenie, podczas gdy profilowane rękawy i panele elastyczne z tyłu ramion gwarantują optymalne dopasowanie i zwiększoną mobilność. Okolice łokci wzmocnione tworzywem CORDURA®, odpinany kaptur, ciemna powierzchnia materiału w najłatwiej ulegających zabrudzeniu końcach rękawów i w dole kurtki. Nanoszone na gorąco elementy odblaskowe zapewniają bezpieczną i trwale wysoką widzialność zgodnie z wymaganiami normy EN 20471/3.

  • Klejone szwy
  • Nanoszone na gorąco elementy odblaskowe
  • 3-warstwowe wzmocnienia Cordura® przy łokciach
  • Odpinany i regulowany kaptur
  • Kieszeń zamykana suwakiem Aquaguard® typu coil z mocowaniem na identyfikator
Szczegóły produktu
1132
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 8019

Marka: Snickers Workwear

Snickers 8019 AllroundWork Kurtka wełniana drugiej warstwy

Ciepła i wygodna kurtka z mieszanki wełny, o sportowym wyglądzie, z odblaskowymi detalami i znakomitymi właściwościami izolacyjnymi. Kurtka z pełnym zamkiem błyskawicznym wykonana z miękkiej, elastycznej mieszanki wełny, o jednolitej powierzchni i sportowym wyglądzie z detalami odblaskowymi. Sprawdza się równie dobrze jako warstwa pośrednia i w roli...

Cena 659 zł netto
(810,57 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku