• Tylko online

Snickers 2887 AllroundWork Kurtka Logo, na suwak

2887

Kurtka z zamkiem błyskawicznym o dwukolorowej konstrukcji ze szczotkowaną stroną wewnętrzną, która oferuje ciepło i wygodę przez cały dzień i we wszystkich porach roku. Ciężka tkanina zapewnia dużą trwałość.

Rozmiar
Kolor
275 zł netto
(338,25 zł brutto)
Ilość

Opis

Bluza pełnym zamkiem błyskawicznym i stylową, dwukolorową konstrukcją blokową, idealna do codziennego użytku i większości rodzajów pracy przez cały rok. Bluza wykonana z grubej mieszanki bawełny i poliestru ze szczotkowaną stroną wewnętrzną, która zapewnia trwałość, ciepło i wygodę. Reglanowe rękawy dla zapewnienia dodatkowej swobody ruchów, uchwyty na kciuk przy mankietach, zamek błyskawiczny z gumowym ściągaczem oraz kieszenie umożliwiające bezpieczne przechowywanie przedmiotów. Stylowe logo wykonane przy użyciu dwóch technik, haftu (Snickers) i nadruku (Workwear).

  • Mieszanka bawełny i poliestru ze szczotkowaną stroną wewnętrzną
  • Pełny zamek błyskawiczny z gumowym zakończeniem
  • Uchwyt na kciuk przy mankietach
  • Kieszenie z wypustką
  • Inteligentny nadruk z kodem QR
Szczegóły produktu
2887
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 1347

Marka: Snickers Workwear

Snickers 1347 AllroundWork Kurtka Przeciwdeszczowa Odblaskowa Shell – damska, EN 20471/2/3

Wodoszczelna kurtka damska typu shell z nałożonymi na gorąco elementami odblaskowymi, oferująca wysoką widzialność w niebezpiecznym środowisku pracy. Zaprojektowana do noszenia na co dzień, oferuje ochronę, komfort i elastyczność, czyniąc użytkowniczkę przygotowaną na każdą ewentualność w rozmaitych warunkach pracy. Fit: Standardowy

Cena 485 zł netto
(596,55 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku