• Tylko online

Snickers 1633 Kurtka Odblaskowa, EN 20471/3

1633

Kurtka robocza odblaskowa zaprojektowana do noszenia na co dzień, podnosząca poziom bezpieczeństwa użytkownika w warunkach słabego oświetlenia. Kurtka zapewnia widzialność, komfort pracy i ochronę oraz zwiększoną funkcjonalność.

Rozmiar
Kolor
439 zł netto
(539,97 zł brutto)
Ilość

Opis

Wytrzymała kurtka robocza odblaskowa, oferująca widzialność zgodną z wymaganiami normy EN 20471/3 dla podwyższonego poziomu bezpieczeństwa pracy w niebezpiecznym otoczeniu. Przedłużony tył i strefy zabrudzeń zapewniają dodatkową ochronę, a wysoko wykrojony przód daje łatwy dostęp do kieszeni spodni. Ponadto, profilowane rękawy i tylne części rękawów z plisami gwarantują swobodę ruchów przy wykonywaniu intensywnych prac. Duże kieszenie z przodu, kieszeń na klatce piersiowej od wewnątrz oraz miejsce na identyfikator.

  • Wysoki przód zapewnia szybki dostęp do kieszeni w spodniach
  • Elementy odblaskowe
  • Funkcjonalne plisy na tyłach rękawów
  • Profilowane rękawy
  • Strefy zabrudzeń zapewniają dodatkową ochronę
Szczegóły produktu
1633
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 1138

Marka: Snickers Workwear

Snickers 1138 Kurtka Ocieplana Odblaskowa Core, EN 20471/3

Ocieplana kurtka odblaskowa, oferująca ciepło, widzialność i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi podczas pracy w warunkach zimnych i wietrznych. Certyfikowana pod kątem zgodności z wymaganiami normy EN 20471 dla klasy 3 zapewnia optymalną widzialność dla podwyższonego poziomu bezpieczeństwa. Fit: Standardowy

Cena 425 zł netto
(522,75 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku