• Tylko online

Snickers 2527 AllroundWork T-shirt wełniany

2527

Miękki i gładki T-shirt wykonany w 100% z wełny merino, która cechuje się znakomitą trwałością i wspiera naturalną gospodarkę cieplną organizmu. Koszulka o niezobowiązującym kroju sprawdzająca się w roli warstwy zarówno bazowej, jak też – w cieplejsze dni – wierzchniej.

Rozmiar
Kolor
249 zł netto
(306,27 zł brutto)
Ilość

Opis

T-shirt wykonany w 100% z wełny merino pozyskiwanej bez mulesingu. Wełna jest włóknem naturalnym i dzięki zawartości keratyny ma właściwości przeciwbakteryjne. Włókno wełny jest zarazem hydrofobowe, co hamuje rozwój bakterii i powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Odzieży wełnianej nie trzeba często prać – dla korzystnych rezultatów wystarczające jest wietrzenie jej w warunkach wysokiej wilgotności. Wełna może pochłaniać pot i w dalszym ciągu zapewniać poczucie suchości i ciepła nawet w warunkach wilgoci. Gładkie w dotyku i ciepłe ubranie jest znakomitym wyborem do noszenia na co dzień.

  • 100% wełny merino pozyskiwanej bez mulesingu, z wykończeniem kalandrowym
  • Miękka i trwała tkanina
  • Miękkie szwy typu flatlock Nadrukowana etykieta zamiast wszywanej metki
  • Naturalna ochrona przeciwbakteryjna
Szczegóły produktu
2527
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 2433

Marka: Snickers Workwear

Snickers 2433 AllroundWork T-shirt Odblaskowy – długi rękaw, EN 20471/2

Wszechstronny T-shirt stworzony z myślą o tym, żeby zapewnić wysoką widzialność podczas codziennego użytkowania. Poliestrowa tkanina jest wygodna w noszeniu i łatwa w czyszczeniu. Odblaskowe detale podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkownika w warunkach słabego oświetlenia. Fit: Standardowy

Cena 155 zł netto
(190,65 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku