• Tylko online

Snickers 2427 AllroundWork T-shirt wełniany - długi rękaw

2427

T-shirt z długim rękawem wykonany w 100% z miękkiej wełny merino, która cechuje się znakomitą trwałością i wspiera naturalną gospodarkę cieplną organizmu. Koszulka o niezobowiązującym kroju sprawdzająca się w roli warstwy zarówno bazowej, jak też – w cieplejsze dni – wierzchniej.

Rozmiar
Kolor
295 zł netto
(362,85 zł brutto)
Ilość

Opis

Gładki i wygodny T-shirt z długim rękawem, wykonany w 100% z wełny merino pozyskiwanej bez mulesingu, będącej włóknem naturalnym o właściwościach użytkowych typowych dla włókien technologicznie zaawansowanych. Miękki w dotyku i ciepły materiał pochłania wilgoć od ciała, bez wrażenia zawilgocenia. Ponieważ wełna ma właściwości samoczyszczące, koszulkę można nosić bez prania nawet przez kilka kolejnych dni. Świetny wybór do noszenia na co dzień.

  • 100% wełny merino pozyskiwanej bez mulesingu
  • Miękka i trwała tkanina Miękkie szwy typu flatlock
  • Nadrukowana etykieta zamiast wszywanej metki
  • Naturalna ochrona przeciwbakteryjna
Szczegóły produktu
2427
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 2433

Marka: Snickers Workwear

Snickers 2433 AllroundWork T-shirt Odblaskowy – długi rękaw, EN 20471/2

Wszechstronny T-shirt stworzony z myślą o tym, żeby zapewnić wysoką widzialność podczas codziennego użytkowania. Poliestrowa tkanina jest wygodna w noszeniu i łatwa w czyszczeniu. Odblaskowe detale podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkownika w warunkach słabego oświetlenia. Fit: Standardowy

Cena 155 zł netto
(190,65 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku