• Tylko online

Snickers 9425 FlexiWork T-shirt – długi rękaw, bezszwowy

9425

Bezszwowa koszulka warstwy bazowej z długim rękawem, w której zachowasz chłód i suchość przy wykonywaniu wymagających prac. Krój slim fit z elementami opinającymi, wentylującymi oraz izolującymi zapewnia elastyczność i komfort pracy. Materiał na bazie polipropylenu w naturalny sposób redukuje nieprzyjemny zapach.

Rozmiar
Kolor
285 zł netto
(350,55 zł brutto)
Ilość

Opis

Bezszwowa i elastyczna koszulka z długim rękawem, wykonana z szybkoschnącego materiału, oferuje elastyczność oraz komfort pracy w trakcie intensywnych prac fizycznych w wymagających warunkach chłodu. Materiał polipropylenowy ogranicza nieprzyjemny zapach i odprowadza wilgoć z ciała, dzięki czemu zachowujesz chłód i suchość. Pozbawiony szwów dopasowany krój ze strategicznie rozmieszczonymi elementami wentylującymi oraz opinającymi górne części ciała dla zagwarantowania optymalnej wydajności pracy.

  • Poliamid zapewnia wytrzymałość i trwałość
  • Włókno polipropylenowe odprowadza wilgoć i redukuje nieprzyjemny zapach
  • Elementy opinające, wentylujące i izolujące
  • Bezszwowy krój slim fit Szybkoschnąca tkanina
Szczegóły produktu
9425
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 9442

Marka: Snickers Workwear

Snickers 9442 FlexiWork Kalesony wełniane bezszwowe

Nieprzeciętne ciepło wełny i zaawansowany krój. Pierwsza warstwa do prac w bardzo niskich temperaturach. Doskonała wentylacja i izolacja oraz naturalna zdolność pochłaniania nieprzyjemnych zapachów. Materiał z udziałem naturalnej wełny Merino zapewnia miękkość i komfortowe ciepło w naprawdę niskich temperaturach lub podczas mniej intensywnych prac.

Cena 285 zł netto
(350,55 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku