Topory
Topory

Topory

Topory hultafors są niezwykle trwałe dzięki użyciu szwedzkiej stali. Podczas ręcznego wykuwania toporów, głowica jest uderzana 40-60 razy co zapewnia niesamowitą trwałość poprzez zwiększenie gęstości stali. Odwiedź nas w naszym sklepie BHP z odzieżą ochronną i roboczą marek Snickers i Engelbert Strauss i sprawdź sam jakość toporów Hultafors.

Do najbardziej precyzyjnych toporów należą Hultafors siekiera ciesielska Stalberg ze swoją wąską i lekko wyprofilowaną krawędzią tnącą oraz Hultafors topór do rzucania wetterhall, który wyróżnia się swoją ostrością. Hultafors topór do rzucania wetterhall posiada dwie krawędzie tnące. Jedną przeznaczoną do ciężkich prac, a drugą do precyzyjnych.

Do ciężkiej pracy najlepiej nada się Hultafors siekiera do łupania hult, która posiada lekko wypukły szlif na głowicy umożliwiający rozszczepianie drewna. Siekiera doskonale nada się do łatwego rozłupywania kłód i kloców.

Stawiając na uniwersalność, naszym wyborem powinny być siekiery takie jak Hultafors siekiera leśna aby i Hultafors siekiera hultan. Pierwsza siekiera ma bardziej prosty profil krawędzi tnącej, a także długi, cienki i ergonomiczny trzonek, który zmniejsza odczuwalną masę siekiery. Hultafors siekiera hultan jest klasyczną siekierą outdoorową, jej niewielka waga i uniwersalność sprawia, że jest idealną siekierą na wyprawy po bezdrożach lub na kemping.

W swojej ofercie posiadamy także siekiery przeznaczone do prac leśnych. W tej kategorii znajdzie się Hultafors mini toporek agelsjon, który doskonale sprawdzi się do obróbki drewna i budowania schronienia, Hultafors siekiera do ścinania Qvarfot, która świetnie sprawdzi się do obróbki, cięcia na kłody i łupania drewna. Dobrym wyborem jest także Hultafors siekiera myśliwska ekelund, która sprawdzi się nawet do precyzyjnego oprawiania zwierzyny.

Dobrze naostrzona siekiera to łatwa praca! Dlatego pamiętajmy aby zaopatrzyć się w porządny kamień szlifierski. Hultafors kamień szlifierski zapewnia pewny chwyt oraz chroni palce i dłonie przed skaleczeniem. Dzięki niemu naostrzysz swoją siekierę w każdym miejscu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku