Piratki
Piratki

Piratki

Podtrzymaj intensywną pracę podczas upalnych dni! Spodnie piratki Snickers i Engelbert Strauss to perfekcyjny wybór do pracy w ciepłych, a nawet gorących warunkach. Spodnie robocze 3/4 to doskonały wybór do codziennej pracy, ich elastyczność, trwałość i komfort sprawia, że są świetną odzieżą roboczą i ochronną.

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej swobody ruchu niż w klasycznych spodniach piratkach to polecamy piratki Stretch AllroundWork z workami kieszeniowymi Snickers. Linia AllroundWork to najlepszy wybór do codziennej pracy.

Stawiając na lekkość, przewiewność i ochronę kolan, powinniśmy wybrać piratki + 37,5 TM z workami kieszeniowymi Snickers

Jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca z łatwym dostępem do narzędzi, to perfekcyjnym wyborem będą piratki z workami kieszeniowymi Snickers. Ich krój jest również niezwykle dobrze dopasowany do sylwetki, co zapewnia niespotykany komfort pracy.

Doskonałą widoczność zapewnią Ci piratki odblaskowe z workami kieszeniowymi Snickers.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 6905

Marka: Snickers Workwear

Snickers 6905 FlexiWork Piratki z workami kieszeniowymi

Nie zwalniaj tempa nawet w upalne dni. Lekkie spodnie piratki o kroju doskonale naśladującym kształt sylwetki zapewniające niezwykły komfort pracy i elastyczność. Uszyte z przewiewnej, rozciągliwej tkaniny z wzmocnieniami z materiału CORDURA ®, dzięki czemu oferują wyjątkową swobodę ruchów i trwałość. Fit: Standardowy

Cena 455 zł netto
(559,65 zł brutto)

Śledź nas na Facebooku